انتشار گزارش جدید از تبعات شوک آور برگزیت

تحقیقات رسمی نشان می دهد خروج انگلیس از اتحادیه اروپا بدون دستیابی به توافقی مشخص، ۲۵۲ میلیارد پوند هزینه برای اقتصاد این کشور خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از ایسنا، نتایج تحقیقات فاش شده دولت انگلیس، کاملا بیانگر خطر برگزیت برای اقتصاد این کشور است. طبق تحقیقات جدید در صورت ترک اتحادیه اروپا بدون دستیابی به توافقی مشخص، اقتصاد این کشور متحمل 252 میلیارد پوند هزینه خواهد شد. آن طور که این تحقیقات پیش بینی کرده است در صورت وقوع چنین اتفاقی، تولید ناخالص داخلی انگلیس طی 15 سال آینده بیش از سه تریلیون پوند کاهش خواهد یافت.

حتی در صورتی که انگلیس بتواند به توافقی برای تجارت آزاد با سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا برسد، تولید ناخالص داخلی انگلیس در 15 سال 131 میلیارد پوند کمتر خواهد بود و در صورتی که انگلیس بتواند در بازار واحد و اتحادیه گمرکی یک پارچه اروپا بماند، این مبلغ به 52 میلیارد پوند کاهش خواهد یافت.

این محاسبات، قابل درک ترین تلاش تعیین هزینه های برگزیت است و برخی از تحلیل گران معتقدند دولت وادار به انتشار آن ها شده است. طبق محاسبات این گزارش در صورت خروج بدون توافق، انگلیس برای تجارت با اتحادیه اروپا مجبور خواهد بود به قوانین سازمان تجارت جهانی روی آورد که در این صورت رشد این کشور طی 15 سال هشت درصد کاهش خواهد یافت.

 


یونیک فاینانس تحصیل نیوز

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: انگلیس ,اروپا ,اتحادیه ,پوند ,تحقیقات ,کشور ,میلیارد پوند ,اتحادیه اروپا ,کاهش خواهد ,خواهد یافت ,برای تجارت ,ناخالص داخلی انگلیس ,تولید ناخالص
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

تبریز رپ پزشک طراحی وب سایت دانلود پایان نامه و پروژه قیمت روز و خرید انواع اسپیکرهای پرتابل و سیمی دانلود رایگان مقاله9 پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان گن لاغری مردان پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان