بورس بازان آمریکا ۲۴میلیارد دلار از وال استریت برداشت کردند

به دلیل سیکل زیان دهی بورس های آمریکایی و ترس سرمایه گذاران، ۲۴ میلیارد دلار از صندوق های بورس این کشور توسط بورس بازان برداشت شد.

به گزارش پایگاه خبری «عصر بازار» به نقل از مهر، بر اساس داده های بدست آماده، برآورد می شود که سرمایه گذاران در بورس های آمریکایی در هفته منتهی به هفتم فوریه 23.9 میلیارد دلار از صندوق های متمرکز در بورس های ایالات متحده برداشت کرده باشند که این رقم از سال 1992 میلادی به بعد بی سابقه گزارش می شود.

آمارها نشان می دهد که سرمایه گذاری های شبه نقدی در هفته گذشته در بورس های آمریکایی 30.8 میلیارد دلار بوده است. اما زیان دهی صندوق های بورس آمریکا طی هفته گذشته در مجموع 236 میلیارد دلار برآورد می شود.

همچنین هفته گذشته درحالی‌که نگرانی‌ها از احتمال افزایش تورم، بازارهای مالی را به لرزه درآورده بود، بازار سهام آمریکا در سیر زیان دهی فرو رفت و وال‌استریت با بزرگترین سقوط خود از سال 2011 میلادی به بعد روبرو شد؛ ضمن اینکه این رویه سهام کشورهای آسیایی را با خود پایین کشید.

 


یونیک فاینانس تحصیل نیوز

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

پلی موزیک ایران نیو رئال نیوز | کانون هواداران رئال مادرید در ایران انجام پروژ های اندروید شرکت بازرگانی فیروزه--09129374366---firoozetrading پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان اسکوپ ، مطالب مختلف علمی و سرگرمی دی ماه 1396 کلاس درس اولی ها میهن کلش