آمار های اخیر نزدک

ریزش شاخص های سهام اروپا در پنجشنبه 1 فوریه و ادامۀ ریزش در 2 فوریه

این توسط آمار شرکتی حمایت شد اما آمار اقتصادی منطقۀ یورو مثبت بودند.

گزارش های شرکت های مخابراتی Novo Nordisk, Vodafone و TDC در روز پنجشنبه بدتر از حد انتظار اعلام شدند. به همین دلیل، همۀ بخش مخابرات اروپا 1.5% سقوط کرد. همچنین عامل منفی دیگر گزارش شرکت فرانسوی BIC SA بود که سهامش نیز 9.4% سقوط کرد. بانک آلمانی Deutsche Bank برای سال 2017 گزارش زیان منتشر کرد و تاکنون سومین سال متوالی اش محسوب می شود. سهام این بانک 6.5% سقوط کرد و موجب ریزش کل بخش بانکی اروپا شد. دیروز شاخص مدیران خرید بخش تولید Markit در منطقۀ یورو برای ژانویه بسیار مثبت بودند. این آمار تائید کردند که صنعت اروپا در حال حاضر با بیشترین میزان طی 20 سال اخیر توسعه دارد و باعث تقویت ارزش یورو شدند. شاخص مدیران خرید بخش تولید به 60.6 رسید که بالاترین میزان از ژوئن 1997 تاکنون است. این شاخص در ژانویه با اندکی ریزش به 59.6 واحد رسید. امروز انتظار نمی رود که هیچ آمار اقتصادی مهمی در منطقۀ یورو منتشر شود. تقویت یورو به دلیل انتظارها برای انتشار آمار کار ایالات متحده متوقف شد.


برنت در روز پنجشنبه2 فوریه برای دومین روز متوالی افزایش قیمت داشت اما نتوانست از سطح روانی 70$ در هر بشکه عبور کند.

USB اینگونه محاسبه کرد که تقاضای جهانی نفت در سال 2017 افزایشی 1.6 میلیون بشکه ای در هر روز داشته باشد و این مقدار در امسال 1.3 میلیون بشکه در روز افزایشبیشتر خواهد داشت. امروز افزایش قیمت های نفت متوقف شد که به دلیل گزارش های مربوط به افزایش تولید در عربستان سعودی و نیجریه رخ داد.


یونیک فاینانس تحصیل نیوز

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: آمار ,یورو ,ریزش ,اروپا ,شاخص ,گزارش ,منطقۀ یورو ,افزایش قیمت ,میلیون بشکه ,مدیران خرید ,شاخص مدیران
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

hamkarifile طرح جابر بیاتوجزوه اف ال پلاس | +FL پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان لیتاه پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان وبسایت شخصی مختار ریحانی زاده پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان